top of page

🌟 Świąteczne życzenia od Zespołu Szkoły! 🎄🎅


Drodzy Uczniowie, Kochani Rodzice,


Świąteczny czas to wyjątkowy moment, kiedy każdy z nas zatrzymuje się, by celebrować miłość, radość i spokój. Zespół Szkoły AD ASTRA chciałby życzyć Wam najpiękniejszych, najcieplejszych i najbardziej magicznych Świąt Bożego Narodzenia.


Dla Was, Drodzy Uczniowie, życzymy radosnych chwil w gronie bliskich, pełnych uśmiechu i wspaniałych prezentów, a także niezapomnianych wspomnień, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie.


Kochani Rodzice, niech te święta przyniosą Wam spokój, uśmiech Waszych dzieci oraz chwile pięknej harmonii w Waszych domach. Dziękujemy za zaufanie i możliwość tworzenia wspólnej szkolnej historii.


W tym szczególnym czasie, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za Wasze zaangażowanie i wsparcie, które sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym. Dziękujemy za każdy uśmiech, za każdą wspólną chwilę i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Niech te święta będą dla Was czasem spokoju, miłości i wzajemnej życzliwości. Niech nowy rok niesie ze sobą mnóstwo sukcesów, radości oraz nowych możliwości.


Życzymy Wam, Kochani, błogosławionych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, niech ta magia wypełni Wasze serca nadzieją i spełnieniem.


Z serdecznymi życzeniami,


Zespół Szkoły AD ASTRA

4 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page