top of page

Święto Szkoły i Dzień Otwarty - Poznaj Naszą Szkołę od Podszewki! 🎉Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie – Święto Szkoły, które odbędzie się już w najbliższą sobotę! To także doskonała okazja, aby podczas Dnia Otwartego lepiej poznać naszą placówkę, jej atmosferę i ofertę edukacyjną.Nasz Dzień Otwarty to nie tylko prezentacja szkoły, ale również szansa na zanurzenie się w jej unikalną atmosferę. To moment, w którym możecie poczuć ducha naszej szkoły, poznać nasze wartości i przekonać się, dlaczego tak wielu uczniów i rodziców nam zaufało.Do zobaczenia w sobotę! Nie możemy się doczekać, aby Was gościć i pokazać, dlaczego nasza szkoła to najlepszy wybór dla Waszych dzieci.


link do wydarzenia https://fb.me/e/3qjejrFf9

38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page