top of page

馃帀馃幍 Karnawa艂 Szkolny i Konkurs Piosenki "Mini Lista Przeboj贸w" - Podsumowanie! 馃幍馃帀

Zaktualizowano: 8 mar

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom oraz go艣ciom za wspania艂e wsparcie i niezapomniane chwile podczas naszego Karnawa艂u Szkolnego oraz Konkursu Piosenki "Mini Lista Przeboj贸w"! To by艂o wyj膮tkowe wydarzenie, kt贸re dostarczy艂o mn贸stwo rado艣ci, muzyki i zabawy.

馃幁 Karnawa艂owe szale艅stwo by艂o pe艂ne kolorowych i kreatywnych stroj贸w, kt贸re rozbudzi艂y wyobra藕ni臋 wszystkich uczestnik贸w. Dzieci bawi艂y si臋 doskonale, a ich u艣miechy sprawi艂y, 偶e atmosfera by艂a niezwykle radosna i pe艂na energii!

馃幎 Natomiast Konkurs Piosenki "Mini Lista Przeboj贸w" przyni贸s艂 nam wiele wspania艂ych wyst臋p贸w i utalentowanych ma艂ych artyst贸w! Dzieci wykaza艂y si臋 nie tylko muzycznymi umiej臋tno艣ciami, ale tak偶e talentem tanecznym i aktorskim. Ka偶de dziecko da艂o z siebie wszystko, prezentuj膮c swoje umiej臋tno艣ci taneczno-aktorskie w kreatywnych wyst臋pach. Publiczno艣膰 by艂a zachwycona ich talentem i odwag膮!

Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy ku:

• Rodzicom聽za wsparcie oraz zaanga偶owanie w przygotowanie naszych ma艂ych artyst贸w oraz za udzia艂 w tym wyj膮tkowym wydarzeniu!

• CAF3聽za udost臋pnienie przestrzeni oraz wsparcie w organizacji tego wydarzenia!

Chcieliby艣my tak偶e podzi臋kowa膰 naszym wspania艂ym uczniom za ich aktywno艣膰 i odwag臋, oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szko艂y za ci臋偶k膮 prac臋 i zaanga偶owani w organizacj臋 tego wyj膮tkowego wydarzenia!

To by艂 magiczny dzie艅 pe艂en u艣miech贸w i rado艣ci, kt贸ry na pewno na d艂ugo pozostanie w naszej pami臋ci!

Dzi臋kujemy jeszcze raz wszystkim za udzia艂 i wsp贸ln膮 zabaw臋!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zesp贸艂 AD ASTRA