top of page

Kształtujemy przyszłość: Akademickie zajęcia z prawa, psychologii i nauk medycznych we współpracy z Uniwersytetem Młodzieżowym
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła uczestniczy w projekcie Uniwersytetu Młodzieżowego, który zapewnia naszym uczniom nie tylko dostęp do zajęć online z zakresu prawa, psychologii oraz nauk medycznych, ale także możliwość poszerzenia ich wiedzy i umiejętności. Udział w tych zajęciach pozwoli naszym uczniom rozwijać się nie tylko w obszarze akademickim, ale także społecznym. Jest to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń i inspiracji, które mogą przyczynić się do ich rozwoju osobistego i zawodowego.


Zajęcia z prawa, prowadzone przez wykładowców o szerokim doświadczeniu praktycznym i akademickim, odbywać się będą we wtorki o godzinie 17:30. W trakcie lekcji uczniowie będą mieli szansę na poznanie różnorodnych aspektów prawa oraz jego funkcjonowania w społeczeństwie. Każdy wykład będzie trwał około 45 minut i będzie prowadzony w formie interaktywnej prezentacji, umożliwiającej aktywne uczestnictwo i zadawanie pytań.
Natomiast zajęcia z psychologii, dostępne dla naszych uczniów w ramach tego samego programu, odbędą się w środy o godzinie 17:30. Podczas tych spotkań uczniowie będą mieli okazję zgłębić tajniki ludzkiego umysłu, poznać podstawowe koncepcje i teorie psychologiczne oraz zrozumieć ich znaczenie w codziennym życiu. Wykłady będą prowadzone przez doświadczonych psychologów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w interesujący i przystępny sposób.Z kolei zajęcia z nauk medycznych, zaplanowane na czwartki o godzinie 17:30, umożliwią naszym uczniom zgłębienie wiedzy z zakresu medycyny, anatomii, zdrowia publicznego oraz innych tematów związanych z ochroną zdrowia. Prowadzone przez wykładowców z doświadczeniem klinicznym i naukowym, lekcje zapewnią uczniom ciekawe spojrzenie na dziedzinę medycyny i jej znaczenie w społeczeństwie.


8 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page