top of page

Praktyczne doświadczenia poza murami szkoły: Wycieczka z doradztwa zawodowego

Zaktualizowano: 22 kwi

Z radością dzielimy się z Państwem informacją o wspaniałej wycieczce, w której wzięli udział nasi uczniowie. Tym razem wyjazd miał charakter wyjątkowy, ponieważ odbył się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Nasza szkoła zawsze stawia na praktyczne doświadczenia, które poszerzają horyzonty i rozwijają umiejętności uczniów poza szkolnymi murami.


Podczas wycieczki na Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2024 uczestnicy mieli okazję uczestniczyć w wykładach zorganizowanych przez OKE, które dotyczyły egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty z matematyki, a także strategii rozwiązywania zadań. Dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 klasy liceum było to nie tylko wartościowe doświadczenie edukacyjne, ale także okazja do poznania praktycznych wskazówek dotyczących egzaminów, które stanowią ważny etap w ich życiu szkolnym.


Wierzymy, że takie działania, pozwalające na bezpośrednie doświadczenie nauki i praktyki, mają ogromny wpływ na rozwój i wiedzę młodych ludzi. Otwierają one nowe perspektywy, uczą radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz poszerzają horyzonty myślenia. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i cieszymy się, że mogli wziąć udział w tak cennym wydarzeniu.


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page