top of page

聽Razem dla Ziemi: Jak 艣wi臋tujemy Dzie艅 Ziemi w naszej szkole! 馃實馃尡


艢wi臋towanie Dnia Ziemi w naszej szkole to nie tylko okazja do rado艣ci i zabawy, ale tak偶e istotny moment refleksji nad nasz膮 odpowiedzialno艣ci膮 za planet臋. Poprzez r贸偶norodne dzia艂ania, takie jak konkursy plastyczne, prezentacje, czy akcje sprz膮tania teren贸w szkolnych i okolic, uczymy naszych uczni贸w, jak wa偶ne jest troszczenie si臋 o 艣rodowisko naturalne. To tak偶e doskona艂a okazja do zwr贸cenia uwagi na globalne problemy ekologiczne i zach臋cenia uczni贸w do podejmowania dzia艂a艅 na rzecz ochrony przyrody. 艢wi臋towanie Dnia Ziemi nie tylko edukuje, ale tak偶e buduje 艣wiadomo艣膰 ekologiczn膮 oraz zach臋ca do aktywnego zaanga偶owania w ochron臋 naszej planety. 馃實馃尡
2 wy艣wietlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page