Wyjście edukacyjne LO do „Świata Iluzji”. ✨
- ADASTRA1
- 22 maj
- 1 minut(y) czytania
15 maja uczniowie Liceum odwiedzili wystawę „Świat Iluzji” mieszczącą się przy Rynku Starego Miasta 21 w Warszawie.
Wyjście było doskonałą okazją do połączenia nauki z doświadczeniem i aktywnym odkrywaniem zjawisk związanych z percepcją, iluzją oraz sposobem postrzegania otaczającego nas świata.
Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w licznych eksperymentach i interaktywnych atrakcjach, które dostarczyły wielu pozytywnych emocji oraz inspirujących doświadczeń.
To był dzień pełen zaangażowania, wspólnej zabawy i nauki poprzez praktyczne działanie.


























