top of page

WYWIAD Z GWIAZDĄ

„Wywiad z GWIAZDĄ” to autorski projekt edukacyjny realizowany w nauczaniu zintegrowanym. Bohaterami naszego projektu są zaproszeni Rodzice, którzy opowiadają o swoim zawodzie i jednocześnie pasji życia. To nasze GWIAZDY, z którymi przeprowadzamy wywiad.


Praca rodziców z dziećmi ma nieocenioną wartość i znaczenie dla rozwoju i wychowania dziecka. To oni zapewniają mu miłość, wsparcie, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do zdrowego i harmonijnego rozwoju. Praca ta wymaga poświęcenia czasu i energii, odpowiedzialności, emocjonalnej siły i wytrwałości. Rodzice, którzy starają się budować z dzieckiem bliskie i pełne zaufania relacje, inwestują w jego przyszłość i rozwój, co przynosi korzyści nie tylko dziecku, ale również całej rodzinie. Wartość pracy rodziców z dziećmi jest nie do przecenienia, ponieważ wpływa na całe życie dziecka i jego późniejszych relacji z ludźmi.


Cieszymy się, że nasi rodzice tak mądrze i aktywnie chcą uczestniczyć w procesie edukacji dzieci i dzielić się z nimi swoim doświadczeniem!


 

 

86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page