top of page

Wspólnota narodowa w obiektywie pocztówek: Nasza szkoła w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym

Wspaniale jest podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, którym w tym roku szkolnym była wymiana pocztówek z okazji Święta Niepodległości.

To niezwykła okazja do nawiązania kontaktów z rówieśnikami z różnych regionów Polski, z którymi dzielimy wspólne pasje, wartości i dumę z przynależności do naszej ojczyzny. Pocztówki, które otrzymaliśmy, nie tylko obrazowały motywy związane z naszą narodową historią i odzyskaniem niepodległości, lecz także ukazywały niezwykłą różnorodność miejscowości, w których znajdują się szkoły.

Otrzymaliśmy przesyłki z Szczecina, Wrocławia, Grodziska Wielkopolskiego, Białegostoku, Hajnówki, Tarnobrzegu, Opoczna, Zubrzycy Dolnej, Parczewa, Kobylanki oraz Reptowa. To tylko niektóre z miejsc, z których napłynęły do nas serdeczne pozdrowienia i piękne, starannie wykonane pocztówki. Ta wymiana nie tylko poszerzyła nasze horyzonty kulturowe, lecz także umocniła więzi między uczniami z różnych stron Polski. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tak inspirującym projekcie i dzielimy się z Wami tą radością i wdzięcznością.
0 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page