top of page
school Supply

WSPÓŁPRACA

Edukacja online

edukacja domowa lub hybrydowa

Nasza filozofia jest bardzo prosta: wspierać naukę na wszelkie sposoby. Szanujemy indywidualne potrzeby naszych uczniów i wierzymy, że dzięki właściwemu wsparciu i odpowiedniemu ukierunkowaniu każdy może odnieść sukces. Nasze podejście pedagogiczne zachęca uczniów do kwestionowania konwencjonalnego myślenia, a także nakłania do aktywnego i oryginalnego udziału w procesie kształcenia.

 

Jesteśmy grupą liderów edukacyjnych i we współpracy z rodzicami naszych podopiecznych opracowaliśmy skuteczne rozwiązanie na miarę nietypowych czasów, w jakich obecnie żyjemy. Ucz się w tradycyjnym i niezależnym modelu edukacji domowej lub skorzystaj z unikalnej na skale krajową możliwości realizacji edukacji w formie hybrydowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy.

zapytaj o szczegóły:

Nauczyciel z uczniami

szkoła podstawowa

Dzięki bogatemu doświadczeniu pedagogicznemu opracowaliśmy filozofię, która świetnie sprawdziła się na przestrzeni lat. Mamy unikalne podejście do edukacji, które sprawia, że uczniowie czują się szanowani, doceniani i mają wpływ na swoje otoczenie. Dzięki temu w sposób naturalny włączamy ich w proces nauczania. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by umówić się na spotkanie w naszej szkole.

 

Rekrutacja Uczniów do klasy 0 i I odbywa się na podstawie rozmowy z Dyrektorem Szkoły. Rekrutacja jest otwarta cały rok, ale ze względu na naszą misję utrzymania pracy w małych grupach, gdy wyczerpią się miejsca do danego oddziału zapisy zostają wstrzymane.

Uczniowie  klas wyższych  przyjmowani są na podstawie rozmowy z Dyrektorem Szkoły oraz na podstawie posiadanego świadectwa promocji do danej klasy.

umów się na rozmowę rekrutacyjną:

Grupy analityczne

 liceum ogólnokształcące

Tutaj wierzymy, że edukacja zmienia życie. Zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.

W roku szkolnym 2024-2025 zapraszamy młodzież do NIEPUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO AD ASTRA. 

Tym , którzy wybiorą naszą szkołę, pozwolimy w wakacje spokojnie odpoczywać .

Nie organizujemy egzaminów!

Przyjmujemy młodzież na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej i wyników klasyfikacji semestralnej (do 23 czerwca) oraz na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej, konkursu świadectw i wyników egzaminów zewnętrznych w drugim etapie rekrutacji ( po 24 czerwca).

W roku szkolnym 2024-2025 planujemy utworzyć w naszym liceum jeden oddział uczniów po klasie 8 szkoły podstawowej w systemie czteroletnim z możliwością rozszerzania różnych przedmiotów wybranych przez ucznia.

  1. Rozszerzenia już od drugiej klasy. Uczeń wybiera dwa lub trzy przedmioty, których chce się uczyć na poziomie rozszerzonym, spośród wskazanych; język polski, język angielski, historia, wos, geografia, biologia i chemia. 

  2. Regulamin rekrutacji, harmonogram, wniosek oraz kwestionariusz na stronie www.adastramarki.edu.pl

 

Poniżej znajdują się dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji i ubiegania się o przyjęcie do naszej szkoły. Pobierz poniższe pliki, a jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem.

regulamin rekrutacji

wniosek o przyjęcie do LO

harmonogram rekrutacji

lista podręczników na rok szkolny

umów się na rozmowę rekrutacyjną:

Darowizna

fundacja Vis Bonitatis

Od momentu rozpoczęcia działalności wraz ze swoim zespołem pracujemy niestrudzenie nad promowaniem naszego celu. Mamy szczęście pracować z wolontariuszami i osobami z różnych środowisk, które wnoszą swoją wyjątkową wiedzę i zasoby do wszystkiego, co robimy. Pozwala nam to osiągać nasze cele rok po roku.

Bez względu na to, ile już pomogliśmy, wiemy, że zawsze można zrobić więcej, dlatego nigdy nie przestaniemy pomagać. Nie mierzymy naszego sukcesu jedynie faktami i liczbami, ale szczęśliwymi twarzami i dobrymi opiniami. Zobacz, jak do nas dołączyć i zacząć zmieniać świat.

Chcesz dołączyć do zespołu Wolontariuszy? 

Chcesz zostać naszym Patronem?

Potrzebujesz naszego wsparcia?

 

bottom of page