top of page

Akademia Ja w AD ASTRA. Potrafię!

Jak dobrze zacząć dzień? W naszej szkole przez cały rok są realizowane zajęcia rozwojowe dla dzieci, by jeszcze lepiej rozumiały siebie i swoje emocje. To też czas rzetelnego budowania zaufania do siebie. Tropiąc przygody Stworka JA i Flopa dzieci stworzyły klasową ścianę talentów.


Co daje dzieciom wzmacnianie ich poczucia sprawczości i talentu? Może pomóc im rozwijać pewność siebie, kreatywność i umiejętności poznawcze. Mogą nauczyć się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami, a także zwiększyć swoją odporność na stres. Dzieci, które czują, że są szczególnie zdolne do czegoś, są bardziej skłonne do podejmowania wyzwań i eksperymentowania z nowymi rzeczami, co może otworzyć dziecko na nowe zainteresowania i pasje. Wzmacnianie poczucia talentu i sprawczości u dzieci może także pomóc w budowaniu lepszych relacji z rówieśnikami, rodzicami i nauczycielami, ponieważ pomaga w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

W naszej szkole mamy pełną świadomość jak ważny jest czuwanie zarówno nad rozwojem edukacyjnym dzieci, ale też ich emocjonalnością. We współpracy z Ośrodkiem Akademii JA - EMOTKA odbywają się u nas zajęcia, wspierają naszych podopiecznych w ich rozwoju wewnętrznym.


Zapraszamy na stronę naszego partnera =) https://emotka.waw.pl/
33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page