Spotkanie z Panem Aleksiejem Michalewiczem: inspirująca lekcja życia i wiedzy

W poniedziałek, 8 kwietnia, naszą szkołę odwiedził Pan Aleksiej Michalewicz, prawnik, białoruski opozycjonista i kandydat na prezydenta Białorusi w wyborach w 2010 roku. Uczniowie klasy ósmej oraz liceum mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać wykładu z elementami polityki, prawa oraz historii, ale przede wszystkim mieli szansę poznać życie naszego gościa.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o fascynujących aspektach życia Pana Aleksieja - od jego drogi do Polski po okoliczności startu w wyborach prezydenckich. Rozmawialiśmy o jego planach, wizji i codziennych wyzwaniach na Białorusi. To nie tylko lekcja wiedzy, ale również spotkanie z człowiekiem o ogromnej otwartości i empatii.

Takie wydarzenia pokazują nam, że każdy człowiek ma swoją unikalną historię, wypełnioną różnorodnymi doświadczeniami. To inspirująca lekcja życia, która otwiera nas na świat i pokazuje, jak ważne jest szacunek i zrozumienie dla drugiego człowieka.

4 wyświetlenia0 komentarzy