top of page

Wspomnienie Wigilii Szkolnej: Niezapomniane Chwile Ad Astra

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły Ad Astra,


Choć światło choinki i świąteczne dekoracje już dawno opuściły nasze szkoły, chcemy jeszcze raz przenieść Was w magiczny nastrój Wigilii Szkolnej, która odbyła się przed zasłużonymi feriami. Było to wyjątkowe wydarzenie, które jednoczyło serca naszej szkolnej rodziny.

W tym roku Wigilia Szkolna miała charakter szczególny, ponieważ wzięły w niej udział zarówno nasza ukochana Szkoła Podstawowa Ad Astra, jak i Liceum Ad Astra. Cała społeczność szkolna, od najmłodszych uczniów szkoły podstawowej po dojrzałych licealistów, stanęła razem, aby celebrować tę wyjątkową noc.


Przedstawienia przygotowane przez naszych uczniów były prawdziwym arcydziełem. Wspaniałe występy najmłodszych, starszych uczniów szkoły podstawowej i utalentowanych licealistów rozbudziły w nas wszystkich ducha świąt. Szczególną niespodzianką była piękna prezentacja naszych podopiecznych z Ukrainy, którzy podczas tej wyjątkowej chwili dzielili się z nami swoimi niezwykłymi umiejętnościami i kulturą.


Nie zabrakło również emocji podczas debiutanckiego występu uczennicy z klasy VI, która zagrała na skrzypcach. Jej pasja i talent wprawiły nas w zachwyt, a jej występ był jednym z niezapomnianych momentów wieczoru.


Pamiętajmy także o wspólnym poczęstunku, który umożliwił nam dzielenie się chwilą przy jednym stole, wzmacniając więzi i tworząc atmosferę wspólnoty. To wspaniałe doświadczenie sprawiło, że poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina.


Chcemy podkreślić, że naszym celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie silnych więzi społecznych i rozwijanie talentów każdego ucznia. W Wigilię Szkolną wpisuje się to doskonale, a jej atmosfera ciepła i rodzinności pozostaje w naszych sercach.Dziękujemy wszystkim uczestnikom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego wydarzenia oraz naszym uczniom, którzy sprawili, że ta noc była niezapomniana. Mamy nadzieję, że te chwile zawsze będą Was cieszyć i inspirować do dalszych wspólnych działań.


Przypominamy, że czas ferii powoli dobiega końca, a z każdym dniem coraz bardziej tęsknimy za Waszą obecnością w murach naszej szkoły. Niech nadchodzące dni przyniosą Wam jeszcze wiele radości i beztroskich chwil. Z niecierpliwością czekamy na Wasz powrót, abyśmy mogli kontynuować naszą szkolną podróż razem, pełni entuzjazmu i zapału do nauki!


Z wyrazami serdeczności,


Zespół Szkoły Ad Astra120 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie