top of page

🌿 Zielona szkoła w Międzygórzu -starsze klasy szkoły podstawowej i liceum AD ASTRA.

  • ADASTRA1
  • 1 dzień temu
  • 1 minut(y) czytania

Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz liceum wzięli udział w zielonej szkole w malowniczym Międzygórzu.


Był to czas pełen integracji, aktywności, odkrywania ciekawych miejsc i nauki poza szkolną ławką.


Podczas wyjazdu nie zabrakło gier i zabaw na trasie, spacerów przy szumie Wodospadu Wilczki oraz wspólnej wyprawy na zaporę w Międzygórzu.

Uczniowie odwiedzili również Złoty Stok, gdzie poznali dawną osadę oraz zwiedzili Kopalnię Złota i Arsenu.


Jednym z wyjątkowych punktów programu była wycieczka do Czech.

Skalne Miasto Adršpach zachwyciło wszystkich niezwykłymi formacjami skalnymi, a Chata Kata dodała wyprawie odrobiny tajemniczego klimatu.


Nie zabrakło także ważnej lekcji historii — wizyta w Twierdzy Kłodzko pozwoliła lepiej poznać przeszłość regionu i zobaczyć ją w wyjątkowej scenerii.


To był intensywny, radosny i pełen wrażeń wyjazd, który na długo zostanie w naszej pamięci! ⛰️🌲


bottom of page