🌿 Zielona szkoła w Międzygórzu -starsze klasy szkoły podstawowej i liceum AD ASTRA.
- ADASTRA1
- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz liceum wzięli udział w zielonej szkole w malowniczym Międzygórzu.
Był to czas pełen integracji, aktywności, odkrywania ciekawych miejsc i nauki poza szkolną ławką.
Podczas wyjazdu nie zabrakło gier i zabaw na trasie, spacerów przy szumie Wodospadu Wilczki oraz wspólnej wyprawy na zaporę w Międzygórzu.
Uczniowie odwiedzili również Złoty Stok, gdzie poznali dawną osadę oraz zwiedzili Kopalnię Złota i Arsenu.
Jednym z wyjątkowych punktów programu była wycieczka do Czech.
Skalne Miasto Adršpach zachwyciło wszystkich niezwykłymi formacjami skalnymi, a Chata Kata dodała wyprawie odrobiny tajemniczego klimatu.
Nie zabrakło także ważnej lekcji historii — wizyta w Twierdzy Kłodzko pozwoliła lepiej poznać przeszłość regionu i zobaczyć ją w wyjątkowej scenerii.
To był intensywny, radosny i pełen wrażeń wyjazd, który na długo zostanie w naszej pamięci! ⛰️🌲
























