top of page

zajęcia

W naszej społeczności pomagamy dzieciom i młodzieży zdobywać wiedzę i umiejętności wykraczające ponad podstawę programową.

Na każdym poziomie edukacji wprowadzamy treści dodatkowe, które pomogą naszym uczniom rozwijać się wszechstronnie i harmonijnie .

W czasie świetlicy dzieci odkrywają  talenty, uczą się stosować zasady dobrego wychowania, spędzają czas, zdobywając cenne umiejętności społeczne, ucząc się odpowiedzialności za zadania i za siebie nawzajem.

Dzieci na drugim i młodzież na trzecim poziomie edukacyjnym (klasy  IV-VI i Gimnazjum) zdobywają wszechstronne wykształcenie. Wzbogacamy program we wszystkich istotnych kierunkach edukacji. Wiedzę humanistyczną na zajęciach teatralnych, filozoficznych, wiedzę z przedmiotów matematyczno- przyrodniczych na tematycznych zajęciach rozwijających. W pracy edukacyjno – wychowawczej chętnie posługujemy się metodą projektów . Daje ona możliwość uczenia się i praktykowania interdyscyplinarnej aktywności poznawczej, pozwalającej na wszechstronny rozwój osobowości młodego człowieka. Realizując projekty edukacyjne, szukamy informacji w różnorodnych źródłach, uczestniczymy w lekcjach muzealnych, inscenizacjach w warszawskich teatrach, oglądamy i omawiamy wartościowe filmy. Także wyjazdy na zielone szkoły czy wycieczki to część pracy edukacyjnej i wychowawczej. Każdy wyjazd jest realizacją innego projektu.

Nasi nauczyciele są do dyspozycji uczniów także po lekcjach, w czasie konsultacji, kiedy dzieci mogą nadrobić zaległości, omówić dodatkowe zadania, poprawić oceny.

Szkoła zapewnia dzieciom opiekę w godzinach 7:30 - 17:30. 

Za opiekę w świetlicy nie ma dodatkowych opłat, jest wliczona w czesne. 

PRZYCISK LO I PODST ŻEBY PRZENIÓSŁ

bottom of page